روحانیت و روشنفکری : زبانه های آتش طاغوت

و پيغمبر گفت خداوندا، قوم من قرآن را از خود دور ساختند

Posted in آیات و دلایل قرآن کریم by wakeupiran on فوریه 16, 2010

بنام خـداونـد بخشنده مهربان

روزی که آسمان با ابرها شکافته شود و فرشتگان پائين بيايند.  در آن روز فرمانروائی واقعی متعلق به خداوند رحمان است و بر کافران روز سختی خواهد بود.  روزی که ظالم دستش را گاز ميگيرد و ميگويد کاش با پيغمبر همراهی ميکردم. وای بر من کاش با فلانی دوست نميشدم. بعد از اينکه قرآن برای من آمد مرا از آن منحرف ساخت. شيطان انسان را بدون مددکار ميگذارد.  و پيغمبر گفت خداوندا، قوم من قرآن را از خود دور ساختند. به اين ترتيب برای هر پيغمبری دشمنی از گناهکاران قرار داديم. خداوند تو برای هدايت و ياری کردن کافی است.” -آیات 25 تا 31 سوره فرقان

الحق والانصاف که با خواندن همان چند آیه بالا برای چند صدمین بار حجت بر فرد مسلمان تمام میشود و حتی کلمه ای نوشتن در مورد آیات مبارک فوق همان حکایت عرض خود مي بري و زحمت ما مي داري است. اما می نویسم نه نعوذ بالله برای تکمیل آیات بالا- که چنین ادعائی شرک است و مستوجب عذابی علیم- بل برای آن دسته از کسانی که وقتی آیات فوق را میخوانند در دل میگویند پس مقبره آقا ثامن الحجج را چه کنیم؟!!

اول، جواب آن فرصت طلبانی را بدهم که با رسیدن به این بخش مربوط به » کاش با پيغمبر همراهی ميکردم» داد و فغانشان تا اینسوی آبهای اتلانتیک شنیده میشود که با ظاهری حق به جانب و با رأفت و عطوفت خاصی که تنها در این مواقع به ناگاه میشکفد، میگویند » ما هم همین را میگوییم، امامان هم یاوران پیامبر بودند!». در جا از ایشان سئوال کنید که دلیلتان را بیاورید؟؟ خوب مشخص است…طبق معمول… همان دست نوشته های زیر زمینی آسید فلان فلانی و عالم «ربانی» فلانی را با یک صفحه و نیم شجره نامه سرهم بندی شده دروغین و منتسب به پیامبر بزرگوار اسلام می آورند و میگویند » پیامبر فرموده…» !

جالب نیست که همه ادله های این جماعت، خارج از قرآن کریم است؟ با این حال ایشان خود را متدین به این کتاب میدانند؟!!! این چه جور تدینی است که کلام خالق در آن هیچ شأنی ندارد و نقل قلابی و ساختگی فلان بن فلان بن فلان بن فلان میشود دلیل؟؟ مگر میشود کسی پیرو قرآن کریم باشد، اما  «قال یقول» بلغور نماید؟ نکند نعوذ بالله کلام خالق آسمانها و زمین ناقص است که حال «امامانشان» میخواهند قرآن را یاری کنند یا پیامبر مکرم ما با کلامی اضافه قصد به تکمیل آن نهاده باشد؟ واقعا چطور مثل قاطر در گل گیر کرده اید و با این بلاهتتان که شیطان آنرا برایتان منطق جلوه داده، چه خسرت دنیا و الاخرتی شده اید؟!

ببینید و شاهد باشیم که کلام خالق رحمان، خیلی قبل تر از من و شما در پاسخ بسی دندانشکن، علت عقوبت در پیش روی این افراد را منحصراً » انحراف از قرآن» بیان می فرماید! توجه فرمودید! نمی فرماید انحراف از سنت، نمیفرماید انحراف از عترت… می فرماید » … کاش با فلا نی دوست نميشدم. بعد از اينکه قرآن برای من آمد مرا از آن منحرف ساخت…» میدانم که خیلی ها با خواندن چنین آیاتی دندانهایشان را به هم میسایند و باز هم با خود میگویند «پس مقبره آقا ثامن الحجج را چه کنیم؟!!»

در نهایت به تکان دهنده ترین بخش این آیات که یک فاش سازی در مورد قولی از خاتم النبیین اسلام در روز قیامت است میرسیم که میفرماید «و پيغمبر گفت خداوندا، قوم من قرآن را از خود دور ساختند. به اين ترتيب برای هر پيغمبری دشمنی از گناهکاران قرار داديم

ان شاءالله با پناه به کلام خداوند عرش و آسمانها و زمین از دام «سربازان شیطان و دشمنان پیامبر (ص)» که چه با لباس به دروغین منتسب به ایشان و چه با لباس پاپیون خورده یا کراوات زدۀ اربابان نزول بگیرشان، قصد لطمه زدن به پیکره اسلام را دارد، رهائی یابیم. بگذارید جواب این دوستمان را هم که نگران مقبره آقا ثامن الحجج هست را با آخرین خط آیات فوق بدهیم، شاید ایشان هم از بندگی غیر خدا آزاد گردند:

«خداوند تو برای هدايت و ياری کردن کافی است.»

الله اکبر، لا اله الا الله.

8 پاسخ

Subscribe to comments with RSS.

 1. اترش said, on فوریه 16, 2010 at 9:29 ق.ظ.

  آقای ‌wakeupiran بس کنید!
  با این حرفها دیگر چه کسی ضریح های طلایی ما را پر پول می کند:  شما کمر به دشمنی اسلام بسته اید! بس کنید! وگرنه می اییم با پولی که به پای قبور امامان ریخته می شود ولوم صدایتان را پایین می آوریم
  شما خزانه ی میلیاردی ما را نشانه رفته اید، این یعنی دشمنی با خدا نه ربا!

  (: (:‌ (: (: (: (: (: (: (: (: (: (: (: (: (:

  • wakeupiran said, on فوریه 16, 2010 at 11:33 ق.ظ.

   آقای اترش،

   گروهی کامنت میگذاشتند که تو وهابی هستی و بهائی هستی و چه و چه و چه. من در جواب نوشتم شما و فرقه هایتان بنا به احکام متفاوت قرآن کریم، مشرکید و همگی نجس چه شیعه باشید، چه سنی و چه وهابی. به قبایشان بر خورد که ما پیرو ولایتیم، تو را چه کار؟ پاسخ دادم، ولایتتان که ولایت نزول است بطوریکه گوی سبقت را از نزول بگیران یهودی در دنیا دزدیده اید!! پاسخ دادند قانون داریم. گفتم پس قانونتان ارجح تر از کتاب الله است؟ به ما گفتن تو مصداق » لا حکم الا القرآن» فلانی هستی. گفتم شما اگر این تاریخ یهود بافته تان را نمیداشتید چه میکردید؟ قهر کردند و رفتند زیارت !!!!!!!

 2. اترش said, on فوریه 16, 2010 at 1:55 ب.ظ.

  آقای wakeupiran اینان همان جماعت «اهل کتاب» اند، تنها تفاوت در این است که نسخه ی مثلا اسلامی همان یهودیان و مسیحیان منحرف زمان حضرت رسول اند.
  پس دریابید که رسول گرامی ما در مدت رسالت خود چه کشیده اند، چون اتهامات مشابهی را هم به آن حضرت و پیروانش در کنار دیگر سنگ اندازی ها و بدنام کردن ها وارد می کرده اند:

  قُلْ أَتُحَاجُّونَنَا فِي اللَّهِ وَهُوَ رَبُّنَا وَرَبُّكُمْ وَلَنَا أَعْمَالُنَا وَلَكُمْ أَعْمَالُكُمْ وَنَحْنُ لَهُ مُخْلِصُونَ ﴿البقرة: ١٣٩﴾

  بگو: «آیا در باره خداوند با ما محاجه می‌کنید؟! در حالی که او، پروردگار ما و شماست؛ و اعمال ما از آن ما، و اعمال شما از آن شماست؛ و ما مخلص اوییم.

  قُلْ يَا أَهْلَ الْكِتَابِ تَعَالَوْا إِلَىٰ كَلِمَةٍ سَوَاءٍ بَيْنَنَا وَبَيْنَكُمْ أَلَّا نَعْبُدَ إِلَّا اللَّهَ وَلَا نُشْرِكَ بِهِ شَيْئًا وَلَا يَتَّخِذَ بَعْضُنَا بَعْضًا أَرْبَابًا مِنْ دُونِ اللَّهِ فَإِنْ تَوَلَّوْا فَقُولُوا اشْهَدُوا بِأَنَّا مُسْلِمُونَ ﴿آل‌عمران: ٦٤﴾

  بگو: «ای اهل کتاب به سوی سخنی که میان ما و شما یکسان است بیایید: که جز خداوند یگانه را نپرستیم و چیزی را همتای او قرار ندهیم؛ و بعضی از ما، بعضی دیگر را -غیر از خدای یگانه- به اربابی نگیرد.» هرگاه سرباز زنند، بگویید: «گواه باشید که ما مسلمانیم»

  آقای wakeupiran در قبال این سخنان و برچسب زدن های این جماعت چقدر چنین آیاتی می چسبد و چه خوب که بی الگو نمانده ایم.
  ما سخن خدا را به گوش آنها و بقیه مردم می رسانیم، سرباز زدن به ضرر خودشان است: عمل ما برای خودمان و عمل آنها برای خودشان است

  • wakeupiran said, on فوریه 16, 2010 at 3:23 ب.ظ.

   همینطور است. شکر خدا.

   الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَى عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجَا (کهف 1)
   ستايش فقط برای خداست كه قرآن را بر بنده‌اش نازل كرد و هيچگونه انحرافی در آن قرار نداد.

 3. saeed said, on فوریه 16, 2010 at 4:28 ب.ظ.

  سلام دوست عزیز
  ممنون که سر زدید. موضوع جالب مطرح کرده اید ولی همیشسه همه حرف حق را نمی شنوند.

 4. دیالوگ سرخ said, on فوریه 22, 2010 at 6:55 ب.ظ.

  عقایدتان در مورد مذهب تقریبا به حق است…

 5. عیّار said, on فوریه 22, 2010 at 10:54 ب.ظ.

  نه ديگه نشدا! داري تحريكم ميكني كه بگم يه دونه اي! 😀
  عالييي

  • wakeupiran said, on فوریه 23, 2010 at 3:16 ق.ظ.

   عیار جان، سینه خیلی پری دارم. ممنون که سر زدی.


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: