روحانیت و روشنفکری : زبانه های آتش طاغوت

ولایت غیر خدا: ولایت قبیح (یا وقیح)

Posted in آیات و دلایل قرآن کریم by wakeupiran on سپتامبر 23, 2009

بنام خـداونـد بخشنده مهربان

” خدا ولی افراد باايمان است. آنها را از تاريكيها بيرون می ‌آورد و به طرف نور ميبرد. در صورتيكه اولیاء افراد بی ‌ايمان طاغوتها هستند كه آنها را از نور بيرون آورده به درون تاريكيها ميبرند. آنها اهل آتش جهنم هستند و هميشه در آن خواهند بود. آيا آن كسی را كه با ابراهيم درباره خداوندش بگو‌مگو می ‌كرد نديدی كه خدا به او فرمانروايی داده بود؟ آنوقتی كه ابراهيم گفت خداوند من آن است كه جان ميدهد و جان ميگيرد. او گفت من هم جان ميدهم و جان ميگيرم. ابراهيم گفت خدا خورشيد را از مشرق در می ‌آورد، تو آن را از مغرب درآور. فرد بی ‌ايمان مبهوت شد. خدا كسانی را كه ظلم ميكنند هدايت نميكند. “ – سوره بقره آیات 257-258

خداوند ظاهر و باطن در این معجزه معجزات – قرآن کریم- در سوره اعراف فرموده اند که ”آنها بعد از قرآن به چه سخنی ایمان میآورند؟ حالاعده ای کلاش جیره خور و دشمن قسم خورده اسلام- همان روحانیون- دست نوشته هائی به قرآن کریم همچون پرانتز و پاورقی و پیوست و حاشیه یا تفسیر و احادیث و رسالات اضافه میکنند و با سوء استفاده از سادگی و اعتماد مطالعه کننده و به نام توضیح آیات الهی، خط و ربط های انحرافی خود را به مردم القاء میکنند که البته چیزی جز تزریق تفرقه وسم شرک در بین مردم نبوده و نیست. به ترتیبی که در ترجمه آیات بالا کلمه نور را 12 عدد انسان یا همان به اصطلاح ائمه“ گفته اند !!!!!؟ عمق حقه بازی و نمک به حرامی این افراد آنجا روشن میشود که چون در مواجهه با کلامی به وسعت آسمان قرار گرفته اند، حال باید برای توجیه همین دروغ خود، مفلسانه شروع به دروغ تراشی های مسلسلی دیگری نمایند. به عبارت دیگر آنها برای توجیه دروغ های خود، حرفهای خودشان را ادله می گیرند! و اگر به آنها بگوئید که مگر خداوند باریتعالی نیاز به استفاده از استعاره و کنایه داشته و یا نعوذ بالله از بیان اصل کلمه بجای نور در آیه فوق خجل می شده است! بلافاصله به شما میگویند که شما تعبیر آیات را نمیدانید و صلاحیت ندارید و شما را به بشکه ای از احادیث و روایات در زیر زمین ساخته شده ارجاع میدهند!!! غافل از اینکه صلاحیت خودشان را نیز خودشان به خودشان اعطا کرده اند!

همین یک سیلی برای این روحانیون نمک به حرام نجس و عمال دشمنان اسلام کافیست که خداوند باعث و جلیل 4 بار در سوره قمر فرموده اند: ” بدون تردید قرآن را برای متوجه شدن آسان کردیم، آیا کسی هست که متوجه شود؟

الله اکبر ، لا اله الا الله.


Advertisements

10 پاسخ

Subscribe to comments with RSS.

 1. بنده ی عشق said, on سپتامبر 26, 2009 at 9:51 ب.ظ.

  الله اکبر
  با کلمات خود قرآن به جنگ با قرآن رفتی؟ امثال شما بودن و هستن تا دنیا دنیاست.
  شما خط فکریت اشتباه و مشکل داره چه کار به روحانیون و ائمه ی اطهار داری؟
  برو خودتو درست کن و از توهین کردن هم دست بردار.
  مشکلی حل نمی کنی خوب نکن، چرا به مشکلات اضافه می کنی و آتیش به جون خودتو دیگران می ریزی؟!
  منحرف

  • wakeupiran said, on سپتامبر 27, 2009 at 4:10 ق.ظ.

   آقا یا خانم بنده عاشق،خوشحالم که شما مشخصا خودتان در برابر آیات قرآن کریم مطرح شده در این وبلاگ احساس درماندگی میکنید. قرآن کریم کتاب یکتا پرستی است نه آخوند و روحانیت پرستی ! خدا را صد هزار بار شکر که یک کلمه از صحابه پیامبر در قرآن مجید ذکری نیست و امثالی چون شما این شلنگ و تخته ها را میاندازید !! توهین را آن کسی به قرآن کریم کرده است که به خداوند سبحان افترا میزند و کتاب حدیث و رساله و روایت مینویسد. منحرف اوست نه کسی که آیات قرآن را برای شما همانطور که هست ذکر میکند. من به شما توصیه میکنم قرآن بخوانید و باز قرآن بخوانید و پای منبر این و آن که ذکر غیر خدا را میبرند ننشینید و در عوض باز هم قرآن بخوانید.

 2. wakeupiran said, on اکتبر 1, 2009 at 12:59 ب.ظ.

  خانم رهاآسایش شما نظر ننوشتید، یک جمله مبهم و نامربوط نوشته بودید که نیازی به نصب آن نمی بینم. شما ترس از قرآن در وجودتان موج میزند. خدا شما را هدایت کند ان شاءالله.

 3. Masoud said, on نوامبر 20, 2009 at 1:38 ب.ظ.

  nazare hame ro benevis ke hame bekhoonanad
  oooo albatte vaysa– shoma mosalmoonid va sansoor va sarkoob too khoonetoone

 4. Masoud said, on نوامبر 20, 2009 at 1:40 ب.ظ.

  ha nazare shoma dar entezare ta’adil ast= nazare shoma dar daste sansoor ast
  khoobe i love muslim i love the way they live killing each other by God’s order , what a great god you have ,

  • wakeupiran said, on نوامبر 21, 2009 at 4:20 ب.ظ.

   آقای مسعود ،

   قرار نیست هر لا تا الات و فحاشی که شما اینجا مینویسید را من نصب کنم که. تعجب میکنم شما چرا متوجه نیستید، گوئی شما خودتان را در وجه صاحب این وبلاگ متصور شده اید !! ؟

   در مورد اینکه شما به شدت با ماشین دروغ پراکنی یهود و آخوندهایش شستشوی مغزی داده شده اید، تردیدی نیست. چرا که همان کسانی که با انداختن یک بمب در یک چشم بهم زدن صدها هزار نفر را به مقتل میبرند و میکشند، همان ها به شما گفته اند اسلام دین شمشیر است و شما ایرانی ها به زور شمشیر مسلمان شدید! ولی وقتی از همان ها دلایل کشتار 71 هزار نفر سکنه شرق میانه را سئوال میکنید و بهشان میگویید چرا یهودیان * به گفته بخش استر تورات (خودتان رجوع کنید و آنرا حتما بخوانید)* چنین کشتاری در ایران و این مناطق کردند، ( و بعدها آنرا به گردن اسلامی انداختند که تا قرنها به ایران زمین اصلا وارد نشد !!) به ناگاه به ته ته په ته می افتند و همچون کسانی که مرگ را دیده اند مبهوت زل میزنند که چه بگویند !! هر سال هم در پوریم آنرا جشن میگیرند و به ریش امسال شما میخندند، که خوب با داستان لشگرکشی ها سرکارتان گذاشته اند و عامل این قتل عام را هم اسلام معرفی کردند!

   تا کسانی مثل شما هستند که اهل سواد نیستند، بدبختی مردم ما پشت سر هم و مسلسلی، نسل اندر نسل ادامه خواهد داشت.

 5. Masoud said, on دسامبر 11, 2009 at 6:02 ق.ظ.

  daghighan mesle akhoonda harf mizani , khoobe , khoshhalam ke hanooz mishe ba ye ketab por az arajif ke 1400 sal pish neveshte shode adamhaye emroozi ro khar kard , ye soal ? ghashang fekr kona va javab bede ? age az shoa khoda ro begiran – yani began agha khoda vojood nadare , chi kar mikonid ? man javabesho midunam , vali vaghean fekr kon begoo

  • wakeupiran said, on دسامبر 11, 2009 at 1:09 ب.ظ.

   در قرن 21 امی که از میلیاردها کهکشان تا ذرات زیر نانو در حال کشف هستند و در عین حال بشر به حقارت خودش و عظمت این خلقت روز به روز از همه نظر بیشتر پی میبره، یکی مثل شما هم پیدا میشه ؟!! چرا که نه! مثل شما 1400 سال پیش که چه عرض کنم، 7000 سال پیش هم بودن با همین سیستم فکری. حالا باز بهت بگم قرآن مطالعه کن تا آیینه تمام رخ خودت رو در شرح حالهای قرآن از گذشتگان ببینی که گوش نمیدی؟!

   مسعود جونم، تو خودت داری اینجا یقه جر میدی که خدائی وجود نداره. حالا اگه از کلام خدا که هیچی، ذات الهی هم برات مستقیم یک دلیل بفرستند که قبول بکن نیستی! چرا که این همه دلیل دور و برت هست و چشم مبارکتو روشون بستی! چون اساسا برای این خلقت که هیچی برای خودت هم یک حداقل شأن و منزلتی قائل نیستی مسعود جونم.. اینه که انسان کافر از حیوانات هم پست تره چون قرآن فرموده که حتی از» ستاره و درخت هم به خدا سجده میکنند » . حالا خودت بگو بیهوده تر از این میشه که از ما ادله برای اثبات خدا و از شما کتمان؟؟ پس بیا و همون حس اومانیستی تو کار بنداز و دست از سر ما ور دار، چون *خودت* بحث رو یه طور شروع کردی که همون در نطفه به پایان رسید!

   • masoud said, on ژانویه 1, 2010 at 5:07 ق.ظ.

    man nemidunam chera inghadr tafre miri , baba ye soale sade kardam chera inghadr invaro oonvar mizani ? man migam ke chera mohammad in hame adam kosht , chera oon yahoodi ha ro kosht ? chera ghoran in hame ghalate grammeri dare ?
    hala base man az kaenato in joor jaha harf bezan , javabe in soalo bede ta badan man bahse badi ro matrah konam .
    man migam nare to migi bedoosh , man chera bayad ghoran bekhoonam , ? ghorani ke faghat ******************* *************** ,
    man dalili doro baram nemibinam , behem neshoon bedeva begoo ke chera shoma ke in hame dalil mibinin ye zarre pishraft nakrdid , felan darid hamdigaro tikke pare mikonid ,

   • wakeupiran said, on ژانویه 1, 2010 at 11:27 ق.ظ.

    ببین اگه کامنت تو نصب نمیکردم، توهم ورت میداشت که حقی به جانب داری… پس گوش کن : نمیشه که بیای اراجیف سر هم کنی بعد بگی من این کتاب مقدس رو هم نمیخونم؟ اصلا من واقعا شک کردم که تو آدم بالغی باشی، چون آدم حتی وقتی میخواد کتاب داستان بچه ها رو نقد کنه ، اول باید *حداقل* یک بار کامل بخونتش!! حالا چطور تو خودت هم اعتراف میکنی که این کتاب مقدس رو نخوندیش و نمیخوای بخونیش و غلط املائی ازش در آوردی، خیلی دیگه باید از سنگ پای قزوین زمخت تر باشی!! مضاف بر اون: کسانی خیلی خیلی گنده تر از تو با دبدبه ها و کبکبه هائی خیلی بیشتر از تو پس از سالها نتونستن یه سر سوزن در این کتاب تناقض پیدا کنند، فقط چون این کتاب الهی است، حالا تو اومدی یخه میدری؟؟ آخه چی بگم من بهت؟ واقعا حیف وقت که آدم برای امثال تو صرف کنه! …یا بخاطر جنگ ها و حرامزادگیهای ارباب های یهودیت که از دم (بعلاوه آخونداتون) نزول بگیرن، منت بزاری که شما دنیا رو پیشرفت دادید؟! به استثمار ابنیاء بشر میگید پیشرفت؟؟؟ به این فلاکت مالی و فرهنگی که گریبان دنیاتونو گرفته میگی پیشرفت؟؟ که دیگه کافرها شم از همه تون خسته شدن…..

    بعدش هم هی جفنگ بگید که اسلام یعنی شمشیر و کشتار؟؟ والا اگه شما ابله ها رو ول کنن، جنگهای اول و دوم جهانی و ویتنام و کره و خلیج ها رو هم میندازید گردن اسلام !! میلیون میلیون آدم بیگناه و میکشید و در یک چشم بهم زدن 400 هزار نفر رو با یه بمب می فرستید هوا ، بعد میگید چرا مسلمانان از ناموس و جانشون در صدر اسلام دفاع کردن اونم تازه تنها وقتی که به شهادت این کتاب مقدس اول کافران به مسلمانان حمله کردند و کشتار کردند؟؟ خوب وقتی یک سری نفهم مثله شما پیدا بشن که قصد جان آدم رو بکنن، بر مسلمان که هیچی، بر کافرش هم واجبه از خودش دفاع کنه.

    خوش اومدی!


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: