روحانیت و روشنفکری : زبانه های آتش طاغوت

روحانیون: معماران شرک به الله سبحانه و تعالی

Posted in آیات و دلایل قرآن کریم by wakeupiran on سپتامبر 20, 2009

بنام خـداونـد بخشنده مهربان

در حاليكه بسوی او برميگرديد از نافرمانی و عذاب او بترسيد و نماز را بپا داريد و از مشركان نباشيد. از مشركانی كه دينشان را فرقه فرقه كردند و به گروه‌ها تقسيم شدند و هر گروهی به اعتقادات خود دلخوش است.– سوره روم آیات 31 و 32

بار الهی، شاهد باش  که چگونه این روحانیون و حقه بازان و دشمنان تو دروغهايی را به هم ميبافند و به تو افترا ميزنند و ما را جزو شاهدین بنویس که ما شهادت می دهیم که فقط تسلیم حکم و نظر تو هستیم و ما مسلمانیم و نه شیعه و سنی و غیره. خداوندا! كيست ظالمتر از كسی كه دروغی را سر هم كند و از قول خدا بگويد يا منكر آيات تو شود؟ خداوندا، چه کسی ظالم تر از کسی است که به نام صحابه پیامبر مذهب تراشی نماید و مردمی را با هزار روش حقه بازی مجبور نماید که به آن گردن گذارند؟ در حالیکه حتی پیامبر تو تسلیم بی چون و چرای کلام تو بود و بس. او یک مسلمان بود.

خدایا بر اول و وسط و آخر همه مشرکانی که دربنا کردن شیعه و سنی و بقیه فرقه ها مشارکت داشتند و دارند و آیات قرآن کریمت را به بهای کمی فروختند، لعنت بفرست و آنها را در دنیا خوار و بد نام و در آخرت عذاب شدیدی بفرما.

10 پاسخ

Subscribe to comments with RSS.

 1. Ghadeer Nabizadé said, on سپتامبر 20, 2009 at 3:57 ب.ظ.

  «یکفنا کتاب الله» یعنی همین شعار شما، شعار خوارج هم بود. قرآن کتاب خداوند برای بشریت، تنها سرخطی از مطالبات و کلام اسلام است. اگر قرار بود ریز و جزئیات اسلام در قرآن بیاید باید قرآنی می داشتیم با 10 برابر چیزی که اکنون هست.
  این که ما نظری بدهیم بد نیست اما چیزی که تخصص ما نیست، دخالت در آن بدون دانش و آگاهی نادرست است و به گمراهی می انجامد. همچنان که در گاه بیماری به پزشک مراجعه می فرمایید، علمای دین هم برای خود جایگاهی دارند.

  • wakeupiran said, on سپتامبر 20, 2009 at 4:54 ب.ظ.

   شما این «باید تان» را از کجا آورده اید؟ نظر شما چیست؟ آیا خداوند به شما و روحانیون دلیلی ارائه فرموده که «باید قرآنی می داشتیم با 10 برابر چیزی که اکنون هست.» ؟؟؟ آیا میدانید که اگر دلیلی برای همین «باید» به همین کوچکی از طرف خداوند ارائه نکنید، به خداوند سبحان افترا زده اید؟!! نکند شما و روحانیون به جای ذات اقدس الهی سرخط «مطالبات و کلام اسلام» را مشخص میکنید؟ خداوند 4 بار در سوره قمر فرموده اند که » همانا قران را برای متوجه شدن آسان کردیم، آیا کسی هست که متوجه شود؟ » … چطور شما به این راحتی *معجزه معجزات یعنی قران کریم» را اینقدر ناتوان در ارتباط برقرار کردن با مردم فرض کرده اید که به همراه آن ضمیمه و متمم هائی مثل رساله و جفنگیاتی به نام احادیث را که در هر زیر زمینی امکان تولید صد نوع آن وجود دارد، می چسبانید؟ از خدا بترسید! و به جای نقل تاریخ یهود بافته تان! و پای منبر این و آن نشستن، لطف کنید قران بخوانید.

 2. م said, on سپتامبر 20, 2009 at 4:43 ب.ظ.

  سلام
  نمی دونم کی هستی
  یا خود فرو خته یا از اونهایی که «فی قلوبهم مرض » است هستی یا به قول خودت که گفتی فقط قرآن «فهم لا یشعرون» هستی بشین یه خورده فکر کن ببین تویی که خدا اینقدر بهت نعمت داده این جواب خدا نیست
  موفق باشی

  • wakeupiran said, on سپتامبر 20, 2009 at 5:13 ب.ظ.

   دوست عزیز، «چه كسی دينش بهتر از دين كسی است كه خود را فقط تسليم خدا كرده و نيكوكار باشد و از آيين ابراهيم مخلصانه پيروی كند؟؟؟ خدا ابراهيم را دوست خود گرفت. » -سوره نساء
   شما هم موفق باشید.  

 3. Ghadeer Nabizadé said, on سپتامبر 20, 2009 at 8:15 ب.ظ.

  شکر خدا شماها جایگاهی در بین مردم ندارید.
  نماز میخونی؟
  باید بخونی. چون تو قرآن اومده و وقتهاش هم اومده. شما هم که از قرآن تبعیت می کنی به قول خودت.
  اگه بگی نمی خونی، معلوم میشه که به اون چیزی که میگی اعتقادی نداری.
  ولی اگر می خونی، خوب حالا بگو ببینم چه طور نماز می خونی؟
  مثل ما می خونی؟ یا شیوه جدید داری؟
  اگر مثل ما می خونی، بگو ببینم اینو که تو قرآن ننوشته، پس چرا اینطور می خونی؟
  اما اگر مثل ما نمی خونی، بگو چطور می خونی؟
  پیامبر نماز رو چه طور می خوند؟
  اگر خداوند می خواست شما به قرآن عمل کنید که یه نفر رو باهاش نمی فرستاد. یک دفعه یه کتاب از بالا می انداخت پایین تا بخونید.
  فعلا به اینها جواب بده.

  • wakeupiran said, on سپتامبر 21, 2009 at 4:52 ق.ظ.

   این که فکر میکنید که مسلمانان اولین قومی بودند که در ارض الله نماز خواندند، نشان میدهد دایره اطلاعاتی شما بسی تنگ تر و منقبض تر از چیزی است که تصور میرفت. کافی است یک «مسلمان اهل کتاب» پیدا کنید و با چشمان مبارکت از نزدیک ببینی که نماز، این چکامه خضوع و خشوع، در فرم و ظاهر کاملا یکی است، اگر البته بعد از این مشاهده جنابعالی دچار حالت بهت نشوید !! دوست عزیز، خودتان متوجه هستید چه می نویسید وقتی می گویید «اگر خداوند می خواست شما به قرآن عمل کنید که یه نفر رو باهاش نمی فرستاد» ؟؟ ! هر چند که خداوند سبحانه و تعالی در سوره انعام دلیل روشنی بر علیه ادعای امثال شما نازل فرموده اند : » اگر بتو نوشته‌ای در ورق كاغذی نازل كنيم كه آن را با دستهايشان لمس كنند، مسلماً افراد بی‌ايمان ميگويند اين سحر واضحی است. » !!! چرا این چنین عظیم ترین کلام – قرآن کریم – را در سطح یک دست نبشته بی ارزش می کنید؟؟ تا مجبور باشید برای آن صدها کتاب عروه الوثقی و رساله و امثالهم را که دست نبشته های گندیدهء زیر زمینهای دشمنان اسلام است را به آن ضمیمه کنید؟؟ آنگاه هر روز دنبال علت بدبختی و خواری خود میگردید؟؟ علت همین مطرود ساختن «تنها کلام حق» است! از عذاب الهی، حداقل، بترسید! چطور به این راحتی برای خداوند شریک می تراشید؟؟

   پیشنهاد می کنم همه دوستانتان را فراخوانید تا به این وبلاگ بیایند و مناظره کنند.

 4. newsens said, on سپتامبر 21, 2009 at 4:07 ق.ظ.

  عيد شما هم مبارك، من با كليت مطالبت موافقم ولي در بعضي جاها نه، همه مسير رو نميشه با اتكاي به دانش فردي طي كرد. از طرف ديگه نميشه به فتواهاي نامشخص هم اعتماد كرد بايد گشت آدم هايي رو پيدا كرد كه كلامشان همسوي سرچشمه ي وحي باشه كه البته كار آسوني نيست.

  • wakeupiran said, on سپتامبر 21, 2009 at 5:04 ق.ظ.

   تشکر میکنم از نظرتان. تمام سعی بنده هم این خواهد بود که، تنها، با استناد به آیات الهی قرآن عزیز این «معجزه معجزات» ، نشان دهم که فقط باید از آنچه از خداوندمان به ما نازل کرده پيروی كنيم و از اوليائی غير از آن پيروی نكنيم (نقل از آیه 3 سوره اعراف) .  هر چند که خداوند در همان آیه میفرمایند » توجهی كه پيدا ميكنيد و افرادی كه متوجه آن ميشوند كم هستند.» و این فاش سازی بسیار عجیب و فرا زمینی است.
   شما هم به این بحثها خوش آمده اید. دوست داشتید مشارکت کنید. ممنون.

 5. Thegifted said, on سپتامبر 21, 2009 at 7:08 ق.ظ.

  من کاملا با نظر شما موافقم…. ولی قبول دارم که به غیر از قرآن احادیث پیامبر(ص) هم مرجع خوبی برای مسلمانان است.. البته فقط احادیث پیامبر(ص). بدلیل آنکه تنها کسی بود در اسلام که به او وحی میشد..
  متشکرم..

  • wakeupiran said, on سپتامبر 21, 2009 at 8:20 ق.ظ.

   تشکر از این که کامنت گذاشتید. مساله آن است که دشمنان اسلام در راستای منحرف ساختن کلام الله سبحانه و تعالی، از هیچ حقه ای حتی جعل صدها حدیث از قول پیامبر اسلام دریغ نکرده اند. فقط به همین مثال بسنده میکنم که از قول پیامبر اسلام (ص) و برای ایجاد تفرقه در جهان اسلام آیا متواتر تر از این حدیث که «علی و شیعیانش رستگارند» دروغ بزرگتری به پیامبر اسلام (ص) نسبت داده اند؟؟؟ ببینید عمق بدبختی و نکبت را !؟ که به پیامبر اسلام (ص) که تمام زندگیش را تسلیم بی قید و شرط فقط کلام خدا بودند چه افترا ها میزنند، گوئی ایشان یک شبه از خداوند باعث و جلیل به سمت یکی از صحابه خود یعنی علی تغییر جهت داده اند!!!! دوست عزیز، نزد من یقینی هست که نشان میدهد دشمنان اسلام وقت و انرژی زیادی را برای منحرف سازی کلام الله صرف کرده و میکنند و ایادیشان در سرزمین ایران، امروز، مقدس مآبانی هستند که من و شما را درگیر فیلم ها و سریالهائی چون وقایع اخیر میکنند که من و شما اصل حقه شان را فراموش کنیم….پس تا آنجا که میتوانید قرآن بخوانید. ممنون.


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: